ART_IN
ALEKSANDRA RICHERT
Sztuka Tkaniny
KONTAKT

tel. 694 225 508nowy adres:
ul. Wierzbowa 18, Łódź

W pracowni Aleksandry Richert powstają unikatowe obiekty tekstylne do wnętrz. Nowoczesne, absorbujące zmysły i intrygujące, są tworzone w pojedynczych sztukach lub krótkich seriach, w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta. Zarówno kolory, wymiary, jak i wzory, kształty czy motywy są dobierane na specjalne życzenie. Każde zamówienie traktowane jest wyjątkowo, projektantka chętnie pomaga w całościowej aranżacji przestrzeni, doradza i poszukuje nietuzinkowych rozwiązań.

W repertuarze pracowni znajdują się produkty do wnętrz prywatnych: dywany z fakturą, poduszki niczym płaskorzeźby, obiekty artystyczne na ścianę, tkaniny drukowane, abażury lamp, niebanalne formy przestrzenne, miękkie meble takie jak pufy i siedziska. Projektantka wyposaża także wnętrza publiczne w wielkoformatowe panele akustyczne czy dekoracje ścienne, wiszące przegrody i otuliny ścian. Osobny dział to tekstylia adresowane do dzieci – rozwijające wyobraźnię oraz tworzące wrażenia zmysłowe. Utrzymane w soczystych kolorach zabawki, poducho-przytulanki, inspirujące do zabawy maty i dywaniki. 


Dotknij Tkaniny
autorski projekt warsztatów artystyczno-edukacyjnych

Bohaterką warsztatów jest tkanina, ze zwykłego skrawka bawełny potrafiąca przeobrazić się w dzieło sztuki. Na warsztatach poznajemy nieograniczone możliwości tkanin i dzianin oraz uczymy się, jak się z nimi obchodzić. Tworzymy wzory na tkaninach lub produktach tekstylnych. Warsztaty adresowane są do dorosłych, do dzieci oraz do firm. Zgłębiamy starożytne receptury, by osiągnąć nowoczesne wzornictwo. Pobudzamy wyobraźnię, uczymy się i bawimy. Drukujemy, farbujemy, zdobimy, odnawiamy, stemplujemy – apaszki, torby, woreczki, ubrania. Otaczamy się kolorami, kształtami, deseniami, motywami.

www.dotknijtkaniny.com
KONTAKT

tel. 694 225 508nowy adres:
ul. Wierzbowa 18, Łódź
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij