ART_IN
ANIMUSZ STUDIO
studio animacji filmowej
Dla Magdaleny Parszewskiej, założycielki Animusz Studio, praca przy filmie animowanym, stała się alternatywą i osobistym antidotum na otaczającą rzeczywistość. Tylko ta dziedzina pozwala bowiem na swobodne kreowanie niczym nieograniczonych światów fantazji, ożywianie ich i zaludnianie abstrakcyjnymi ideami i stworami z własnej głowy. A Magda ma do tego i głowę, i serce - Animusz Studio realizuje krótkie filmy w technikach cyfrowych 2d oraz tradycyjną animację lalkową, wycinankową, plastelinową i mieszaną. Marzymy o ożywianiu nie tylko Waszych firmowych brandów i bohaterów, ale o reanimacji tej szlachetnej i pięknej techniki, jaką jest animacja poklatkowa.
Animusz to rzetelne, zabawne i kompleksowe wykonanie od pomysłu po postprodukcję: krótkie formy animowane, elementy na strony www, wizualizacje, teledyski. Współpracowałam m.in z Tvp Kultura, Opus Film, Muzeum Sztuki czy Muzeum Włókiennictwa, WJT Team, Breakthru Films i Animoon.

REALIZACJA: Sunship Balloon - Up On The Moon (Official Video)

Dodatkowo Animusz Studio prowadzi warsztaty filmowe w Wytwórni Filmów Oświatowych i w Muzeum Kinematografii - zaraża miłością do sztuki animacji adeptów małych i dużych, uwielbia odkrywać, talenty i skarby nieznane!
inne z kategorii
zamknij