ART_IN
BAGABAGA
marka specjalizująca się w biżuterii tekstylnej
KONTAKT

www.bagabaga.pl

tel. 696 029 012

e-mail: marta@bagabaga.pl

fb: BAGABAGA

W projektach BAGABAGA widać fascynację kulturą ludową, szczególnie tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi. Eksperymentuje z tekstyliami i kolorami. Ostatnio do ulubionych materiałów należy jedwab oraz różnego rodzaju surowce pochodzące z odzysku m.in. dzianina z rajstop, dżins i worki jutowe, w których do Polski przypływa kawa.

 

BAGABAGA ma już na swoim koncie kilka sukcesów: uczestniczyła w międzynarodowej wystawie „Folklor is Alive!” w czeskiej Pradze, była prezentowana przez Fundację Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło w warszawskiej „Galerii Rondo”, a także reprezentowała łódzkich kreatywnych w czasie ubiegłorocznych obchodów partnerstwa miast w Stuttgarcie. Libiszowska przygotowywała też biżuterię do finału konkursu „Miss Polonia” regionu łódzkiego oraz dla polskiej reprezentantki w konkursie Miss Intercontinental.

BAGABAGA ma galerio–pracownię w ART_INKUBATORZE. „Ogromnie się cieszę, że jestem częścią tego kreatywnego miejsca. To nowy etap w moim życiu i kolejny krok w rozwijaniu marki.” – mówi Marta Libiszowska-Jóźwiak.
KONTAKT

www.bagabaga.pl

tel. 696 029 012

e-mail: marta@bagabaga.pl

fb: BAGABAGA

inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij