ART_IN
CONVERSACJA
copywriting efektywnościowy oraz optymalizacja konwersji kampanii e-marketingowych
KONTAKT
Optymalizacja konwersji to umiejętne połączenie kreacji i technologii.
 
Niezależnie czym się biznesowo zajmujesz Twoja strona internetowa powinna być tak zaprojektowana, by Internauta, który na nią trafi, wykonał określoną akcję. Może to być zakup, kontakt, polecenie lub identyfikacja z wartościami propagowanymi przez organizację. Zadaniem procesu optymalizacji konwersji, jest nieustanne podnoszenie ilości i jakości tych akcji. Do tego celu wykorzystujemy testy A/B, testy wielowymiarowe, analitykę webową oraz copywriting efektywnościowy. Podczas tworzenia odpowiedniej formy komunikacji opieramy się na wiedzy z zakresu neuromarketingu, storybuildingu oraz psychologii społecznej.

 

 

Nasz główny cel to po prostu przemienić jak najwięcej osób, które odnajdą Twój serwis, w Twoich stałych klientów.
Na siedzibę wybraliśmy Art_Inkubator, ponieważ w naszej pracy kreujemy wirtualny wizerunek naszych Klientów. Współpracując z artystami funkcjonującymi na terenie Fabryki Sztuki jesteśmy w stanie nie tylko podnosić skuteczność e-marketingową firm, lecz również wzbogacać ich wizerunek o unikalną kreację artystyczną, która często stanowi element rynkowej przewagi konkurencyjnej.
KONTAKT
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij