ART_IN
Fotofestiwal 2019
In_formacje
data: 13-30 czerwca 2019
miejsce: Łódź

www.fotofestiwal.com
W tym roku Fotofestiwal potrwa aż 3 tygodnie! Od 13 do 30 czerwca na uczestników czekać będzie, między innymi: ponad 30 wystaw, projekcje filmowe, koncerty i bogaty program edukacyjny. Szczegóły niebawem! W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z projektami, które zostaną zaprezentowane w ramach corocznej sekcji Grand Prix Fotofestiwal!
Fotofestiwal jest jednym z najchętniej odwiedzanych festiwali fotograficznych w Europie. Od lat przyciąga niesamowitą energią i zaskakuje prezentacjami w niezwykłych przestrzeniach pofabrycznej Łodzi. Fundacja Edukacji Wizualnej – główny organizator festiwalu i Miasto Łódź zapraszają fotografów z całego świata, by zaprezentowali swoje prace na wystawach, odwiedzanych przez tysiące widzów. Na Fotofestiwalu zwiedzający poznają najciekawsze zjawiska we współczesnej fotografii, fotografowie poszerzą swoją wiedzę na warsztatach i przeglądach portfolio, dzieci nauczą się jak oglądać i robić zdjęcia.

ORGANIZATOR:
Fundacja Edukacji Wizualnej

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Miasto Łódź, Łódzkie Centrum Wydarzeń, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fabryka Sztuki w Łodzi

Fotofestiwal 2019 jest współfinansowany przez:
- Miasto Łódź
- Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
- Unię Europejską poprzez program Kreatywna Europa

PARTNERZY GŁÓWNI:
Łódzkie Centrum Wydarzeń, HP, Uniwersytet Łódzki, Futures, Parallel, OFF Piotrkowska Center
In_formacje
data: 13-30 czerwca 2019
miejsce: Łódź

www.fotofestiwal.com
inne z kategorii
Łódź Design Festival 2019
2019_05_26/17
Łódź Design Festival to najstarszy festiwal designu w Polsce, organizowany od 2007 roku, poświęcony wzornictwu przemysłowemu, projektowaniu graficznemu, architekturze, rzemiosłu, kreowaniu usług i interakcji. Festiwal aspiruje do miana najbardziej opiniotwórczego wydarzenia dotyczące designu w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku na festiwalu prezentowane są najważniejsze trendy i kierunki w światowym wzornictwie. Festiwal co roku w ramach konkursu make me! oraz plebiscytu must have! wyróżnia najlepsze projekty i wdrożenia polskich i zagranicznych projektantów. Jest również platformą spotkań między twórcami, producentami i dystrybutorami, umożliwia i zachęca do udziału w projektach ukierunkowanych na rozwój biznesowy polskiej branży wzorniczej. Na Łódź Design Festival zapraszają Ceramika Paradyż – Mecenas festiwalu oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń i Miasto Łódź.
zamknij