ART_IN
I LIKE ART
agencja kreatywna
KONTAKT
I LIKE ART to agencja kreatywna, którą tworzy zespół młodych i ambitnych twórców od wielu lat związanych ze światem sztuki, fotografii i designu. Wiedza i doświadczenie, które mieliśmy przyjemność zdobywać na najlepszych uczelniach o profilu artystycznym pozwalają nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie. Wykształcenie zdobywaliśmy m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i osób prywatnych, włączając w to fotografię, projektowanie graficzne, przygotowanie projektów do internetu czy druku. W I LIKE ART sztuka to nie tylko nasz zawód, ale i pasja, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

By zobaczyć, jakie niezwykłe projekty mieliśmy przyjemność wspierać w realizacji od samego początku, wejdź na stronę www.ilikeart.pl
KONTAKT
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij