ART_IN
Otwarte śniadania w Art_In
In_formacje
_daty: 4.07.2019 (czwartek) - ostatnie śniadanie!
_godzina: 10:00
_miejsce: Format w Art_Inkubatorze / Fabryka Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny

Zapraszamy Was na kolejne otwarte śniadanie w Art_Inkubatorze. To okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, prezentacji firm z branży kreatywnej, wymiany inspiracji i doświadczeń. Z uwagi na charakter miejsca oraz specyficzne środowisko Art_Inkubatora (doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorców z sektora kreatywnego) nasze śniadania są wyjątkowe w swojej formule. Łączą przyjemne (poczęstunek) z pożytecznym (nawiązanie kontaktów biznesowych, prezentacja swojej firmy, wymiana doświadczeń).

Serwują: śniadanie Format | muzykę DJ No. 107

4_07_2019 G O Ś C I E


_1_ Zmiana Planu - architektura wnętrz, obecna Rezydentka Art_In

Jako założycielka pracowni projektowej ZMIANY PLANU, opracowuję projekty wnętrz mieszkalnych oraz małych lokali usługowych, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta, jego poczucie estetyki oraz nowoczesne trendy i technologie. Jestem entuzjastką minimalizmu i elegancji, szukam niebanalnych rozwiązań z wykorzystaniem wyjątkowych produktów.

Ukończyłam Politechnikę Łódzką na kierunku Architektura i Urbanistyka, wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Praktykę zawodową zdobywałam przy projektach budowlanych oraz aranżacji wnętrz w łódzkich pracowniach. Od 2016 roku działam pod własną marką Zmiana Planu.

_2_ Mr. & Mrs. Oh - Wedding Storytellers, obecni Rezydenci Art_In

Nazywamy się Justyna i Jacek i tworzymy fotograficzno-filmowy duet Mr. & Mrs. Oh! Na co dzień lubimy to co naturalne, autentyczne i niepozowane i tak też staramy się pracować. Po prostu opowiadamy Wasze historie. Nie stosujemy schematów, utartych pomysłów i ogranych kadrów. Specjalizujemy się we wrażliwym i naturalnym reportażu ślubnym, w sesjach lifestylowych, sesjach lookbookowych i autorskich filmach reklamowych.

www.ohstorytellers.com
https://www.facebook.com/ohstorytellers/
https://vimeo.com/user55433570

_3_ Fabryka Sztuki opowie o line-upie tegorocznych wakacyjnych koncertów w ramach LDZ Alternatywa 2019!

Zostań Rezydentem Art_Inkubatora - aplikuj teraz!
www: https://tiny.pl/tgfkv


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Śniadania otwarte w Art_Inkubatorze to cykl wydarzeń odbywających się w wybrane czwartki o godz. 10.00 u Rezydenta Art_Inkubatora - w klubokawiarni Format na ulicy Tymienieckiego 3 w Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

_daty: wybrane czwartki
_godzina: 10:00
_miejsce: Format w Art_Inkubatorze / Fabryka Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny
In_formacje
_daty: 4.07.2019 (czwartek) - ostatnie śniadanie!
_godzina: 10:00
_miejsce: Format w Art_Inkubatorze / Fabryka Sztuki
_adres: Tymienieckiego 3, Łódź

wstęp wolny
inne z kategorii
zamknij