ART_IN
Seminarium: Smart Business in Smart City
In_formacje
data: 1 marca 2019
godzina: 17:00-20:00

ZAREJESTRUJ SIĘ
Celem seminarium Smart Business in Smart City jest przyjrzenie się bliżej, jak w najbliższej przyszłości będą funkcjonowały organizacje komunikujące nowy styl zarządzania, pracy i życia. Tematyka spotkania koncentruje się wokół problemów rozwoju firm działających w oparciu o unikalne modele biznesowe, wykorzystujące przestrzeń miejską do tworzenia wspólnych form użytkowania i konsumpcji, filozofii działania „inteligentnych” organizacji, których ekonomiczny sukces jest wynikiem zwiększonej efektywności wykorzystania zasobów społecznych, ludzkich i technicznych a także o przyszłości miast i regionów, tworzących możliwości dla rozwoju organizacji.
W programie wystąpienia gości: Professor Douglas McWilliams, Founder and Deputy Chairman, Centre for Economics and Business Research (CEBR), London, Andrzej Walczak z Grupy ATLAS, Błażej Moder z EC1, Waldemar Olbryk z Echo Investment.

Seminaria "W drodze do menedżerskiej doskonałości" to unikalna inicjatywa integrująca środowisko menedżerów, praktyków biznesu i akademików. Spotkania są okazją do aktualizacji wiedzy dotyczącej najnowszych wyzwań związanych z zarządzaniem oraz inspiracją do samorozwoju.

Także 1 marca - przed seminarium, o godz. 15.30 - zapraszamy kandydatów na studia MBA w PAM Center na Open House. Natomiast po seminarium - After Party - spotkanie społeczności PAM Center (Absolwentów, wykładowców, sympatyków).

In_formacje
data: 1 marca 2019
godzina: 17:00-20:00

ZAREJESTRUJ SIĘ
inne z kategorii
Łódź Design Festival 2019
2019_05_26/17
Łódź Design Festival to najstarszy festiwal designu w Polsce, organizowany od 2007 roku, poświęcony wzornictwu przemysłowemu, projektowaniu graficznemu, architekturze, rzemiosłu, kreowaniu usług i interakcji. Festiwal aspiruje do miana najbardziej opiniotwórczego wydarzenia dotyczące designu w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku na festiwalu prezentowane są najważniejsze trendy i kierunki w światowym wzornictwie. Festiwal co roku w ramach konkursu make me! oraz plebiscytu must have! wyróżnia najlepsze projekty i wdrożenia polskich i zagranicznych projektantów. Jest również platformą spotkań między twórcami, producentami i dystrybutorami, umożliwia i zachęca do udziału w projektach ukierunkowanych na rozwój biznesowy polskiej branży wzorniczej. Na Łódź Design Festival zapraszają Ceramika Paradyż – Mecenas festiwalu oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń i Miasto Łódź.
zamknij