ART_IN
STUDIO ANALIZ PRZESTRZENNYCH PLAN B
urbanistyka, architektura, analiza przestrzenna
KONTAKT

tel. 731 206 096

Studio Analiz Przestrzennych Plan B specjalizuje się w projektowaniu różnorodnych rozwiązań z zakresu gospodarki przestrzennej. Tworzymy m.in. systemy map elektronicznych, analizy geo-marketingowe, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego i projekty architektoniczne.
Ponadto, wykonujemy także makiety i wizualizacje urbanistyczne w oparciu o technologię druku 3D, a także świadczymy usługi z zakresu drukowania w technologii 3D dowolnych form i modeli dla przemysłów kreatywnych.

W naszej działalności, nawiązujemy współpracę z instytucjami publicznymi, samorządami terytorialnymi, klientami komercyjnymi. Skupiamy wokół siebie wiele kreatywnych osób zajmujących się na co dzień różnymi działaniami z zakresu urbanistyki, informatyki, architektury, grafiki, prawa i marketingu i wciąż szukamy nowych pomysłów i rozwiązań.
KONTAKT

tel. 731 206 096

inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij