ART_IN
theQ STUDIO
opowiadanie obrazem / elearning / video / grafika
KONTAKT

tel. 600 830 066

theQ studio to grupa ludzi, która od ponad 5 lat realizuje projekty interaktywne i transmedialne. Używamy obrazów statycznych (fotografia i grafika) oraz ruchomych (video), aby opowiadać w czytelny i prosty sposób o nawet najbardziej skomplikowanych tematach np. obiekty rekurencyjne w hierarchii arytmetycznej.
theQ studio wybrało Art_Inkubator w Fabryce Sztuki głównie z 3 powodów:
[1] idealne miejsce do działań kreatywnych,
[2] absolutnie wyjątkowe połączenie przeszłości z tym co nowe,
[3] piwo na parterze i czajnik bezprzewodowy na II piętrze.

Projektujemy i redefiniujemy treści w poszukiwaniu niekonwencjonalnych sposobów wizualizacji. Wykorzystujemy profesjonalną wiedzę z różnych dziedzin (w tym inżynierię, lingwistykę, dydaktykę, kognitywistykę, psychologię i antropologię kulturową), aby skonstruowany przez nas przekaz medialny był efektywnym narzędziem dla kadry zarządzającej podmiotami gospodarczymi i niegospodarczymi, publicznymi i niepublicznymi oraz dla wariatów, którzy chcą zmieniać świat na lepsze.
 
Zajmujemy się tworzeniem interaktywnych modułów narracyjnych, które skutecznie i w atrakcyjnej formie przekazują wiedzę i umiejętności. Tego typu technikę (interaktywny video learning) można wykorzystywać do realizacji różnych celów w strategiach biznesowych i wizerunkowych np.:

szkolenia i kursy
promocja oferty firmowej
kreowanie wizerunku
działania reklamowe i PR
kreowanie i rozwijanie marki
kampanie społeczne
oraz wszystkie jeszcze nieodkryte działania wykorzystujące interaktywność
 
Opowiadamy obrazem, ponieważ teksty audiowizualne są najbardziej skuteczną formą perswazji oraz stwarzają najwięcej możliwości kreatywnej narracji transmedialnej.
KONTAKT

tel. 600 830 066

inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij