ART_IN
Tu architekci
pracownia projektowa
W naszej pracowni wierzymy w słowa architekta Franka Gehryego "Architektura powinna mówić o czasie i miejscu, w którym jest tworzona", dlatego staramy się tworzyć architekturę, która nie jest oderwana od otoczenia, a przy tym słuchamy potrzeb inwestora. Tworząc budynki, czy też wnętrza staramy się znaleźć zloty środek między funkcją, bryłą i estetyką, tak by wynik naszej pracy był satysfakcjonujący dla wszystkich stron.
Jesteśmy biurem projektowym, które łączy zamiłowanie do dobrej architektury, prostych form i estetycznego wzornictwa. Pracując w zespole staramy się patrzeć na realizowany projekt z różnych perspektyw. Dzięki temu tworzymy wielobarwne portfolio, nie zamykając się na nowe wyzwania. Projektujemy świadomie, szukamy ciekawych rozwiązań, a przy tym chętnie nawiązujemy współpracę z inwestorem.

Projektujemy architekturę kontekstu, tworząc budynek lub wnętrze nie zapominamy o tym co je otacza. Przy każdym projekcie analizujemy przestrzeń otaczającą zakres opracowania i staramy się do niej nawiązywać.

W przypadku każdego projektu szukamy równowagi między funkcjonalnością a estetyką. Dbamy o przemyślany układ pomieszczeń gwarantujący komfort użytkowania. Zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał miejsca, w którym ma się znajdować dany obiekt. Szukamy wykorzystujących naturalne światło oraz otaczającą budynek przyrodę. Nie boimy się łączyć ze sobą różnych materiałów i stylów - uważamy, że odpowiedni ich dobór może nadać unikalnego charakteru wnętrzu lub elewacji.

Zapewniamy klientowi kompleksowa obsługę inwestycji od koncepcji do realizacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie projekty architektoniczne począwszy od domów jednorodzinnych do budynków komercyjnych. Zajmujemy się ponadto aranżacją wnętrz dostosowaną do indywidualnych oczekiwań klienta. Oferujemy także przygotowywanie identyfikacji wizualnej dla firm.
inne z kategorii
LE LAPIN
ekskluzywne ekokocyki dla dzieci
Kocyki łączące całkowitą naturalność i ekologię z elegancją i luksusem nawiązującym do jakości materiałów i niepowtarzalnego designu. Kocyki są wykonywane z połączenia materiałów niewystępujących w Polsce: kaszmiru z bawełną organiczną.
zamknij